Kontakt: +48 533-33-53-23
Rezerwuj on-line 

 
Strona głowna-Aktualności-Bestsellery - No 1 w modelowaniu sylwetki - Cryo Royal

Bestsellery Salonu Medi SPA - No 1 w modelowaniu sylwetki - Cryo Royal

 

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnianie... - szybkie i bezinwazyjne modelowanie ciała!


Rezerwuj online

Zabiegi przy użyciu innowacyjnej technologii jedynego na rynku urządzenia Cryo Royal łączące wybrane jego funkcje t.j.: KRIOLIPOLIZA, FALA AKUSTYCZNA, technologia próżniowa - VACUM i FALA RADIOWA - Bi-Polar RF.
Jedyne na rynku urządzenie ze specjalistycznymi głowicami o optymalnych rozmiarach gwarantującymi intensywne: modelowanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu - brzuch, boczki, pośladki, uda, łydki, ramiona.

Wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu!

Kriolipoliza w odróżnieniu od chirurgii inwazyjnej, CoolSculpting czyli Rzeźbienie na zimno - to nieinwazyjne zabiegi, które odbywają się bez użycia igieł oraz nacięć. Podczas zabiegu nieinwazyjna głowica jest przykładana do skóry osłoniętej przezroczystą folią. Głowica dostarcza chłód by namierzyć oraz wyeliminować komórki tłuszczowe w wybranych obszarach ciała. Pod wpływem zimna komórki obumierają, a organizm je stopniowo usuwa w sposób naturalny – podobnie jak ma miejsce w przypadku metabolizmu tłuszczów z pożywienia.

Fala Akustyczna - rozbija tkankę tłuszczową w wybranych partiach ciała i poprawia elastyczność oraz ujędrnienia skórę. Dzięki poprawie metabolizmu i przemiany materii redukuje cellulit. Powoduje wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol i wolnotłuszczowe kwasy tłuszczowe, które wydalane są w naturalnym procesie przemiany materii.

Fala Radiowa - Bi-Polar RF - głowica emituje falę radiową o określonej długości dzięki czemu możemy działać wybiórczo na daną strukturę skóry bądź tkanki podskórnej dostarczając ciepło do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe doprowadzając do ich rozpadu. Tłuszcz zostanie wydalony z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych Bi-Polar RF działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie poprzez pobudzenie organizmu do produkcji kolagenu.

Zabieg Vacum CryoRoyal polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego, który powoduje przekrwienie wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych) szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się niesamowicie gładka, jednolita a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż dzięki pobudzeniu krążenia krwi i płynów ustrojowych eliminuje toksyny z naszego organizmu, które również odpowiadają za powstawanie cellulitu.

Efekty widoczne i odczuwalne są już po pierwszym zabiegu!

Więcej informacji o zabiegach z Cryo Royal

Salon Medi SPA - Rezerwuj online 
ul. Nałęczowska 5, 02-922 Warszawa
+48 533-33-53-23 lub +48 (22) 894-85-85
recepcja@salonmedispa.pl


Kriolipoliza - modelowanie sylwetki, odchudzanie, wyszczuplanie 

zabiegi odmładzające mokotów   zabiegi na twarz wilanów   masaż relaksacyjny wilanów  manicure wilanów

U nas:
Fryzjer Sadyba 
Fryzjer Mokotów
Stylizacja i koloryzacja włosów Sadyba
Odmładzanie laserem Sadyba
Depilacja laserowa Mokotów
Modelowanie sylwetki Sadyba

kwas hialuronowy wilanów

ul. Cypryjska 4 lok. U1
02-761 Warszawa

ul. Nałęczowska 5
02-922 Warszawa


+48 533 33 53 23
+48 22 498 
85 85
+48 22 651 99 06


Rezerwacje on-line 
recepcja@salonmedispa.pl
 

O firmie

Medi SPA to salon piękności oferujący pełen wachlarz usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Dzięki najnowszym technologiom, sprawdzonym i skutecznym kosmetykom oraz wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetyczek i fizjoterapeutów, oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Relaks w pigułce

By wyjść naprzeciw codzienności, z którą się zmagasz, Salon Medi SPA proponuje Ci relaks w DAY SPA. Zadbaj o włosy z włoską marką Kemon. Pomóż odchudzaniu, ujędrnianiu ciała i modelowaniu sylwetki z Cryo Royal, Focus Melody Skin System RF i elektrostymulacji mięśni. Pielęgnuj skórę twarzy, dłoni i stóp zadbaj z zabiegami laserowego odmładzania, mezoterapii mikroigłowej czy innym rytuałom kosmetycznym Decleor Paris, Image Skincare oraz autorskim zabiegom i rytuałom pielęgnacyjnym...

 Powered by: www.web-template-world.com