Kontakt: +48 533-33-53-23
Rezerwuj on-line 

 
Strona głowna-Aktualności-Wystawy Zwyciężczyń Konkursu MUZA 2015 - Magdalena Abakanowicz

Wystawy Zwyciężczyń Konkursu MUZA 2015 - Magdalena Abakanowicz w CPK


Muza 2015 - wystawy zwyciężczyńPortal Art Imperium oraz Centrum Promocji Kultury wraz z kuratorami wystaw: Edytą Dzierż i Marcinem Kokoszko oraz Salon Medi SPA jako Partner wydarzenia, zapraszamy 21 maja 2016 r. o godz. 18:00 na wernisaże wystaw Zwyciężczyń KONKURSU MUZA 2015 – Magdalena Abakanowicz: 

Rerum natura 2 - natura czasu | Edyta Rola Marcinowska /Wystawa z tyt. Grand Prix 
Dwa widzenia – Dwa spojrzenia – sztuka włókna | Joanna Alexandrowicz i Maria Jełowicka / Wystawa z tyt. II i III nagrody
Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2 w Warszawie
Wystawy czynne od 22 do 30 maja 2016 r.

Konkurs MUZA jest cyklicznym wyzwaniem artystycznym, którego ubiegłoroczną bohaterką była sama Profesor Magdalena Abakanowicz. Jej osoba, życie i twórczość były inspiracją do powstania prac konkursowych. Wystawa finalistów, do której jury w składzie: Agnieszka Gniotek, Edyta Dzierż, Majid Jammoul, Marcin Kokoszko, Katarzyna Bułka Matłacz, Marcin Painta, Magdalena Woźniak,  zakwalifikowało do finału 25 prac artystów z różnych dziedzin sztuki od malarstwa przez instalacje i rzeźb po różnego rodzaju formy tkackie. Wystawa finalistów odbyła się w listopadzie ubiegłego roku, a podczas wernisażu został ogłoszony oficjalny werdykt. 

Więcej informacji: MUZA

Organizator konkursu: Art Imperium
Współorganizator: Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy

Partnerzy wystawy:
Galeria Sztuki ED-Wall Art, Fundacja Dumni Polską, mecyje.pl, Młodzi Sztuką oraz Salon Medi SPA.

Patroni Medialni:
Artysta i Sztuka, Buisness Magazine, Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Klub Integracji Europejskiej, NAJLEPSZE Z ŻYCIA, PANGEA Magazine, przedsiebiorcy@eu.

zabiegi odmładzające mokotów   zabiegi na twarz wilanów   masaż relaksacyjny wilanów  manicure wilanów

U nas:
Fryzjer Sadyba 
Fryzjer Mokotów
Stylizacja i koloryzacja włosów Sadyba
Odmładzanie laserem Sadyba
Depilacja laserowa Mokotów
Modelowanie sylwetki Sadyba

kwas hialuronowy wilanów

ul. Cypryjska 4 lok. U1
02-761 Warszawa

ul. Nałęczowska 5
02-922 Warszawa


+48 533 33 53 23
+48 22 498 
85 85
+48 22 651 99 06


Rezerwacje on-line 
recepcja@salonmedispa.pl
 

O firmie

Medi SPA to salon piękności oferujący pełen wachlarz usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Dzięki najnowszym technologiom, sprawdzonym i skutecznym kosmetykom oraz wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetyczek i fizjoterapeutów, oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Relaks w pigułce

By wyjść naprzeciw codzienności, z którą się zmagasz, Salon Medi SPA proponuje Ci relaks w DAY SPA. Zadbaj o włosy z włoską marką Kemon. Pomóż odchudzaniu, ujędrnianiu ciała i modelowaniu sylwetki z Cryo Royal, Focus Melody Skin System RF i elektrostymulacji mięśni. Pielęgnuj skórę twarzy, dłoni i stóp zadbaj z zabiegami laserowego odmładzania, mezoterapii mikroigłowej czy innym rytuałom kosmetycznym Decleor Paris, Image Skincare oraz autorskim zabiegom i rytuałom pielęgnacyjnym...

 Powered by: www.web-template-world.com