Kontakt: +48 533-33-53-23
Rezerwuj on-line 

 
Strona głowna-Makijaż permanentny - usta, brwi, kreski..

 makijaz permanentny brwi kreski oczy salon medi spa

makijaz permanentny brwi salon medi spa

makijaz permanentny oczu kreski brwi metoda piórkowa

makijaz permanentny oczu kreski

makijaz permanentny krski oczy 

Makijaż permanentny


Wykreowanie pięknie wyciętych - wyprofilowanych brwi, podkreślenie linii oczu i ust wymaga dużej precyzji i doświadczenia.

Brwi, oczy, usta są bardzo indywidualnymi akcentami wizerunku każdej kobiety, nadają twarzy charakter i wymagają wręcz artystycznego wypracowania, poprzez techniki dające złudzenie trójwymiarowości.

Makijaż permanentny zmienia diametralnie wygląd twarzy, dlatego ze szczególną starannością dobieram kształt, technikę oraz kolor podczas konsultacji z klientką, która zdecydowała się na mikropigmentację. Bardzo ważne jest wspólne wykonanie rysunku wstępnego, z zaznaczeniem wszelkich punktów pomocniczych, aby ostateczny obraz był dobrany do urody klientki oraz aby był maksymalnie estetyczny i naturalny.

Brwi, okolice oczu czy usta po zabiegu są ciemniejsze około 10-20% od efektu końcowego i dopóki sucha skórka pigmenacyjna nie złuszczy się , wyglądają jak ciemna lub nieco za ciemna henna czy tatuaż. Odczuwamy efekt lekkiego ściągania skóry, a podczas procesu gojenia skóra mocno swędzi.  Dopigmentowanie może nastąpić już po 3-4 tygodniach. 
 

Makijaż permanentny UST 
- Kontur 500 zł
- Kontur, cieniowanie 700 zł
- Kontur, cieniowanie, wypełnienie 850 zł
Więcej informacji...


Makijaż permanentny - mikropigmentacja - krseki/ oczy:
- Kreska górna 450 zł
- Kreska dolna 400 zł
Więcej infor
macji...
 
Makijaż permanentny - pigmentacja/ mikropigmentacja brwi:
- Metoda cieniowania 700 zł
- Metoda mechaniczna 600 zł

- Metoda piórkowa 750 zł
Więcej informacji...

 

Metoda Włoskowa

Makijaż permanentny brwi metodą włosków, to precyzyjne rysowanie pojedynczych kresek, imitujących włoski naturalne. Rysuje się je pod odpowiednim kątem, wypełniając stopniowo zaznaczony kontur.

Jeszcze niedawno, brwi pigmentowano metodą piórkową, ale od kilku lat skuteczniejsza jest mikropigmentacja brwi wykonywana przy użyciu precyzyjnego urządzenia sterowanego komputerem oraz igieł jednorazowych.

Metoda piórkowa poza zaletami ręcznej, precyzyjnej pigmentacji, miała zauważalny efekt szybszego blednięcia rysunku.

Makijaż permanentny brwi metodą włosków, to zabieg mozolny, nie można go przyspieszyć, bo wyjdzie niestarannie. Efekt dobrze wykonanej aplikacji wynagradza trud. Tak wykonany rysunek brwi jest lekki, naturalny i bardzo kobiecy. Utrzymuje się na skórze nieco krócej niż tribal, ale wynika to właśnie z opisanej lekkości wyglądu i wykonania.

W przypadku dużych ubytków lub braku naturalnych włosków idealną metodą pigmentacji jest makijaż permanentny metodą mechaniczna . Natomiast jeżeli posiadamy brwi gęste, to ich trwałą estetykę pokreślimy metodą pigmentacji zwaną cieniowanie.

Makijaż permanentny brwi metodą tribal, polega na pełnym wypełnieniu barwnikiem powierzchni zaznaczonego konturu.

Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które straciły naturalne włoski brwi. Kształt dobieramy indywidualnie, barwę również. Efekt zbliżony jest i porównywany do henny. Odpowiednio dobrany pigment gwarantuje utrzymanie się koloru do 5 lat, blaknięcie koloru następuje stopniowo i równomiernie.

W przypadku lekkich ubytków idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny metodą włosków lub w przypadku gęstych brwi makijaż permanentny brwi podcień.
 

Metoda Mechaniczna

Makijaż permanentny brwi metoda mechaniczna, polega na pełnym wypełnieniu barwnikiem powierzchni zaznaczonego konturu.

Bardzo dobre rozwiązanie dla osób ,które straciły naturalne włoski brwi. Kształt dobieramy indywidualnie,barwę również.Efekt zbliżony jest i porównywany do henny. Odpowiednio dobrany pigment gwarantuje utrzymanie się koloru do 5 lat, blaknięcie koloru następuje stopniowo i równomiernie.

W przypadku lekkich ubytków idealnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny metodą włosków lub w przypadku gęstych brwi makijaż permanentny brwi podcień.
 

Metoda - Cieniowanie

Makijaż permanentny brwi cieniowanie, wykonuje się poprzez nałożenie pod naturalną linię brwi odpowiedniego pigmentu ,który po właściwym wykonaniu daje efekt chmurki.

Metoda doskonała dla osób, które mają swoje gęste brwi naturalne. W przypadku ubytków, lepszą opcją  jest makijaż permanentny metodą włosków lub makijaż permanentny metodą mechaniczna, z pełnym wypełnieniem.
 

Przygotowanie, przebieg pigmentacji i zalecenia po zabiegu

Zdajemy sobie sprawę z rozterek, jakie przeżywają Panie, które chcą się zdecydować na zabieg lub są tuż po aplikacji makijażu permanetnego. Dlatego, poniższe opisy powinny wyjaśnić podstawowe kwestie związane z samym zabiegiem, jak i z okresem zaraz po nim.

Brwi po zabiegu, są ciemniejsze około 10-20%, od efektu końcowego i dopóki sucha skórka pigmentacyjna nie złuszczy się, wyglądają jak ciemna henna. Odczuwalny może być efekt lekkiego ściągania i spinania skóry, a podczas procesu gojenia, skóra mocno swędzi.

Podobnie jak w wypadku pielęgnacji ust, do pielęgnacji brwi po zabiegu polecam specjalny preparat, dostępny w naszym Salonie.

Dopigmentowanie brwi (korektę), wykonuje się  po 3-4 tygodniach.

W zależności od metody pigmentacji, różny jest czas gojenia-strupek po makijażu permanentnym metodą włosków utrzymuje się trochę dłużej, niż po pigmentacji metodą tribal (pełne wypełnienie konturów).

W razie dodatkowych pytań , prosimy o kontakt.

Ogólnie,z doświadczenia wynika, że reakcje organizmu na aplikacje makijażu permanentnego, są najczęściej łagodniejsze, a efekt końcowy wynagradza chwilowe uciążliwości.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego:

Ogólne informacje o podstawowych przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu makijażu permanentnego

> ciąża ( w przypadku ust)

> świeże rany i blizny

> opryszczka

> problemy z częstym zapaleniem spojówek(w przypadku kresek)

> zaraz po zabiegu typu botox

> terapia sterydowa oraz przyjmowanie leków rozrzedzających krew

> choroba wirusowa, podwyższona temperatura, stany zapalne

> problemy z bardzo wysokim ciśnieniem

> zarażenie wirusem HIV lub zapalenie wątroby

> choroba nowotworowa w fazie leczenia

> zaawansowane stadium cukrzycy

> choroba krwi-Hemofilia

Przed zabiegiem podczas konsultacji, przeprowadzamy wywiad w formie ankiety. Jest on podstawą do wykonania lub, w przypadku przeciwwskazań, do zaniechania wykonania aplikacji.


Czy aplikacja makijażu permanentnego boli?

Odpowiedź na to pytanie brzmi - zabieg makijażu permanentnego nie boli prawie w ogóle lub wcale.

Jeżeli delikatny ból jest odczuwalny, to różny jest jego poziom i u każdego jest inny. Dodatkowo, dochodzi jeszcze rodzaj zabiegu, czyli jego umiejscowienie na ciele. Inne jest odczuwanie bólu związane z wprowadzaniem barwnika podczas wykonywania kreski na oku, inne podczas aplikacji ust, a jeszcze inaczej rozkłada się podczas pigmentacji brwi.

Poziom odczuwalności jest na tyle różny, że  jedne Klientki porównują go z trochę mocniejszym swędzeniem, a  inne  w tym czasie mówią o szczypaniu.

Prawda o odczuwalnym bólu jest dość złożona, ale jako profesjonalna stylistka makijażu permanentnego, staram się  uspokoić Klientkę, wyjaśniając jej wszystkie aspekty z tym związane. Dość często jest to sprawa związana z nastawieniem psychicznym lub wsłuchiwaniu się w obiegowe opinie (najczęściej wygłaszane przez osoby,które zabiegu nie wykonywały)

Dodatkowo, każdej Klientce zalecam stosowanie bezpiecznych preparatów znieczulających o działaniu  miejscowym, które niwelują poczucie bólu do minimum. W odczuwaniu większego lub mniejszego  bólu, duża rolę odgrywa również jakość sprzętu - w moim gabinecie makijażu permanentnego aplikacje wykonywane są  profesjonalnym urządzeniu, niwelującym znacznie dyskomfort zabiegu.

Mniejszym, chociaż również istotnym elementem, mającym wpływ na odczuwanie bólu, jest rodzaj barwników używanych do pigmentacji. Pigmenty dobrej jakości, przeznaczone do mikropigmentacji, są drobnoziarniste. Niestety, spotykane i używane są również pigmenty tańsze, stosowane do tatuaży -są gruboziarniste i wtłaczane pod skórę powodują zdecydowanie większy ból (mogą mieć również inne, niepożądane działanie), alee my takich nie używamy!

Podsumowując

- ból jest niewielki lub wcale, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym

- na zmniejszenie bólu wpływ ma dobry sprzęt oraz użycie profesjonalnych barwników

- istotną i kluczową rolę w tego typu zabiegach, odgrywa  doświadczenie osoby wykonującej aplikację - lingerystki
 
 
 

makijaz permanentny oczu brwi

makijaz permanentny ust - kontur cieniowanie wypełnienie salon medi spa
makijaz permanentny ust - kontur cieniowanie wypełnienie

makijaz permanentny ust - kontur cieniowanie wypełnienie

zabiegi odmładzające mokotów   zabiegi na twarz wilanów   masaż relaksacyjny wilanów  manicure wilanów

U nas:
Fryzjer Sadyba 
Fryzjer Mokotów
Stylizacja i koloryzacja włosów Sadyba
Odmładzanie laserem Sadyba
Depilacja laserowa Mokotów
Modelowanie sylwetki Sadyba

kwas hialuronowy wilanów

ul. Cypryjska 4 lok. U1
02-761 Warszawa

ul. Nałęczowska 5
02-922 Warszawa


+48 533 33 53 23
+48 22 498 
85 85
+48 22 651 99 06


Rezerwacje on-line 
recepcja@salonmedispa.pl
 

O firmie

Medi SPA to salon piękności oferujący pełen wachlarz usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Dzięki najnowszym technologiom, sprawdzonym i skutecznym kosmetykom oraz wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetyczek i fizjoterapeutów, oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Relaks w pigułce

By wyjść naprzeciw codzienności, z którą się zmagasz, Salon Medi SPA proponuje Ci relaks w DAY SPA. Zadbaj o włosy z włoską marką Kemon. Pomóż odchudzaniu, ujędrnianiu ciała i modelowaniu sylwetki z Cryo Royal, Focus Melody Skin System RF i elektrostymulacji mięśni. Pielęgnuj skórę twarzy, dłoni i stóp zadbaj z zabiegami laserowego odmładzania, mezoterapii mikroigłowej czy innym rytuałom kosmetycznym Decleor Paris, Image Skincare oraz autorskim zabiegom i rytuałom pielęgnacyjnym...

 Powered by: www.web-template-world.com