Kontakt: +48 533-33-53-23
Rezerwuj on-line 

 
Strona głowna-Media-Dla Olgi Boczar podstawą jest zdrowe odżywianie...

Nie traktuję śpiewania jak pracy — rozmowa Izy Jarskiej z wokalistką jazzową - Olgą Boczar.

 
Zgadzam się z powiedzeniem, że ten, kto wykonuje swój zawód z pasją, ten nigdy nie pracuje. Ja kocham to, co robię. Uwielbiam śpiewać, grać, pisać piosenki, a także uczyć innych — mówi Olga Boczar wokalistka jazzowa i kompozytorka. Jej debiutancki album zatytułowany „Little inspirations” był nominowany do tegorocznej nagrody muzycznej Fryderyki.
 
I.J. : Pochodzi Pani z Beskidu Niskiego. Czy Pani zdaniem górale mają muzykę we krwi?
Olga BoczarO.B.: Myślę, że jest to sprawa indywidualna. Chociaż zapewne w górach muzyki gra się więcej niż w innych regionach. W góralskich domach jest wiele instrumentów, amatorsko gra się ludowiznę, a górale z pokolenia na pokolenie przekazują sobie miłość do muzyki.
 
I.J. : Ma Pani gruntowne wykształcenie muzyczne — czy zamiłowanie do muzyki wynika z rodzinnych tradycji?
O.B.: Owszem, w mojej rodzinie było wielu muzyków: dziadek, tata, ciotki. Tata gra na akordeonie i fortepianie, jest również nauczycielem muzyki, dziadek do dzisiaj jest czynnie grającym organistą. Cała moja rodzina zawsze śpiewała i grała na różnych instrumentach — na flecie, trąbkach, akordeonie. Podczas rodzinnych imprez okolicznościowych muzyka zawsze była obecna w moim domu.
 
I.J. : I Pani tym przesiąkła?
O.B.: Tak, musiałam tym przesiąknąć. W moim domu było tyle muzyki, tyle radości z muzykowania, tak bardzo była ona obecna w moim życiu od wczesnego dzieciństwa, że trudno było tego nie przejąć. Jedna z moich ciotek i jednocześnie moja matka chrzestna grała na flecie poprzecznym. Zawsze słuchałam jej gry z wielkim podziwem, dlatego też poszłam jej drogą, wybierając ten sam instrument w szkole muzycznej.

(...)
 
I.J. : Później skończyła Pani studia muzyczne w Katowicach, na dosyć obleganym wydziale wokalistyki jazzowej. Dostała się tam Pani za pierwszym podejściem?
O.B.: Tak, zostałam przyjęta za pierwszym podejściem. Myślę, że w pewien sposób ta uczelnia była mi pisana, a studia na niej były spełnieniem moich marzeń. Od kiedy usłyszałam o tej uczelni, gdzieś z tyłu głowy miałam myśl, że moim marzeniem jest tam studiować. U mnie w domu zawsze było nastawienie raczej na instrumenty niż na śpiew. Rodzice powtarzali mi, że warto uczyć się gry, bo zaśpiewać każdy może a zagrać na instrumencie już nie, a śpiewanie to nie jest zawód. Pojechałam na dni otwarte Akademii Muzycznej w Katowicach, ponieważ chciałam tam zdawać na wydział jazzu na flet poprzeczny. Jeden z  prowadzących zajęcia zapytał mnie czy piszę jakieś utwory, gdy potwierdziłam, poprosił mnie, abym je zaśpiewała. Po wysłuchaniu poradził mi, abym zdawała na wydział wokalny. Posłuchałam jego rady i pojechałam na egzaminy wstępne. Podeszłam do nich bez stresu, uważając, że i tak ostatecznie będę studiowała grę na flecie. Nieoczekiwanie i ku mojej niesamowitej radości dostałam się na wydział wokalny.
  
 
(...)
 
I.J. : Jest Pani piękną kobietą - jak dba Pani o swój wygląd?
O.B.:  Podstawą jest zdrowe odżywianie, dlatego staram się jeść odpowiednie produkty i dostarczać organizmowi potrzebne składniki odżywcze. W dni wolne od pracy preferuje aktywny wypoczynek, najczęściej jeżdżę na rolkach, rowerze, czasami bywam też na siłowni.


Czytaj cały wywiad m.in. o tegorocznych Fryderykach…  na Art Imperium
 
 
 

zabiegi odmładzające mokotów   zabiegi na twarz wilanów   masaż relaksacyjny wilanów  manicure wilanów

U nas:
Fryzjer Sadyba 
Fryzjer Mokotów
Stylizacja i koloryzacja włosów Sadyba
Odmładzanie laserem Sadyba
Depilacja laserowa Mokotów
Modelowanie sylwetki Sadyba

kwas hialuronowy wilanów

ul. Cypryjska 4 lok. U1
02-761 Warszawa

ul. Nałęczowska 5
02-922 Warszawa


+48 533 33 53 23
+48 22 498 
85 85
+48 22 651 99 06


Rezerwacje on-line 
recepcja@salonmedispa.pl
 

O firmie

Medi SPA to salon piękności oferujący pełen wachlarz usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Dzięki najnowszym technologiom, sprawdzonym i skutecznym kosmetykom oraz wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetyczek i fizjoterapeutów, oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Relaks w pigułce

By wyjść naprzeciw codzienności, z którą się zmagasz, Salon Medi SPA proponuje Ci relaks w DAY SPA. Zadbaj o włosy z włoską marką Kemon. Pomóż odchudzaniu, ujędrnianiu ciała i modelowaniu sylwetki z Cryo Royal, Focus Melody Skin System RF i elektrostymulacji mięśni. Pielęgnuj skórę twarzy, dłoni i stóp zadbaj z zabiegami laserowego odmładzania, mezoterapii mikroigłowej czy innym rytuałom kosmetycznym Decleor Paris, Image Skincare oraz autorskim zabiegom i rytuałom pielęgnacyjnym...

 Powered by: www.web-template-world.com