Kontakt: +48 533-33-53-23
Rezerwuj on-line 

 
Strona głowna-Media-Izabela Jarska już w liceum chodziła do kosmetyczki

Naśladownictwo nie ma sensu - rozmowa z dziennikarką Izabellą Jarską


Byłam niespokojnym duchem. Lubiłam - jak to się teraz mawia - nowe wyzwania i szybko się nudziłam wykonywanym zajęciem a wtedy zmieniałam zawód. Między innymi pracowałam jako dekorator wystaw sklepowych, w biurze Teatru Ateneum, jako wizażystka, prowadziłam wykłady o pielęgnacji i makijażu,  a nawet bywałam tłumaczką na żywo z języka francuskiego i… fotomodelką - mówi Iza Jarska, dziennikarka i pisarka. Autorka m.in. książki satyrycznej „Kot, jaki jest, każdy widzi”. 

Magdalena Woźniak: Masz swoją dziennikarską specjalizację? Są nią wywiady?
Izabela Jarska: Można to tak określić. Chociaż jedna z moich byłych przełożonych zwykła mawiać, że „sprawny dziennikarz napisze wszystko i na każdy temat”. Częściowo jest to prawda., ponieważ doświadczenie i znajomość warsztatu na pewno dają biegłość w szukaniu źródeł potrzebnych informacji oraz w ocenie ich wiarygodności. Reszta to sprawność pióra … Co w dużej mierze jest zresztą kwestią wrodzonego talentu, ale na pewno warsztat się szlifuje wraz z doświadczeniem. Zatem w tym sensie rzeczywiście sprawny dziennikarz poradzi sobie z każdym tematem, ale specjalizacja jest potrzebna. Inaczej się pisze na temat, który się świetnie zna niż na taki, który dopiero trzeba od podstaw poznać. Ja zaczynałam od pisania o modzie, urodzie i zdrowiu. Czyli od branży dosyć łatwej dla kobiet, które zazwyczaj się tym interesują. Pisać na ten temat było mi tym prościej, że znałam tę tematykę także z praktyki, ponieważ przedtem pracowałam najpierw u przedstawiciela marki Lancome a potem jako wizażystka dla Bourjois. Prowadziłam też prywatne kursy makijażu i stylizacji wraz z dwiema innymi wizażystkami - z Anią Orłowską i Kasią Gruk. Po jakimś czasie zaczęłam coraz więcej pisać o kulturze. Były to newsy, recenzje, relacje i wywiady.  I tak już zostało. 

Czytaj cały wywiad m.in. jak Izabela Jarska wspomina rozmowy z Garou czy Pierrem Cardinem na Art Imperium

Izabella Jarska

 

 

zabiegi odmładzające mokotów   zabiegi na twarz wilanów   masaż relaksacyjny wilanów  manicure wilanów

U nas:
Fryzjer Sadyba 
Fryzjer Mokotów
Stylizacja i koloryzacja włosów Sadyba
Odmładzanie laserem Sadyba
Depilacja laserowa Mokotów
Modelowanie sylwetki Sadyba

kwas hialuronowy wilanów

ul. Cypryjska 4 lok. U1
02-761 Warszawa

ul. Nałęczowska 5
02-922 Warszawa


+48 533 33 53 23
+48 22 498 
85 85
+48 22 651 99 06


Rezerwacje on-line 
recepcja@salonmedispa.pl
 

O firmie

Medi SPA to salon piękności oferujący pełen wachlarz usług z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, medycyny estetycznej i SPA. Dzięki najnowszym technologiom, sprawdzonym i skutecznym kosmetykom oraz wykwalifikowanej kadrze lekarzy, kosmetyczek i fizjoterapeutów, oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości.

Relaks w pigułce

By wyjść naprzeciw codzienności, z którą się zmagasz, Salon Medi SPA proponuje Ci relaks w DAY SPA. Zadbaj o włosy z włoską marką Kemon. Pomóż odchudzaniu, ujędrnianiu ciała i modelowaniu sylwetki z Cryo Royal, Focus Melody Skin System RF i elektrostymulacji mięśni. Pielęgnuj skórę twarzy, dłoni i stóp zadbaj z zabiegami laserowego odmładzania, mezoterapii mikroigłowej czy innym rytuałom kosmetycznym Decleor Paris, Image Skincare oraz autorskim zabiegom i rytuałom pielęgnacyjnym...

 Powered by: www.web-template-world.com